سفارش تبلیغ
صبا
لوگوی سیاهپوش
سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ
لینک دوستان سیاهپوش

در تاریخ صد و شانزده ساله مسابقات المپیک، این مسابقات، فقط صحنه رقابت های ورزشی نبوده، بلکه تا حدودی آینه تحولات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی ای هم می باشد که شاید بیشتر از هر چیز در نمادهای المپیک نمود پیدا کرده است. نمادهای فراماسونری که همان امپراتوری مخفی صهیونیست هاست؛ در تمام دنیا دیده می شوند. این نمادها را می توان در المپیک 2012 لندن (یکی از مراکز فراماسونری در جهان) مشاهده کرد. از آرم المپیک و کلمه صهیون تا نورافشانی استادیوم های ورزشی که به شکل هرم ماسونی طراحی گردیده اند. ولی جالب ترین و بحث برانگیزترین آنها عروسک نماد بازیهاست. عکس زیر، آرم المپیک 2012 لندن است.
به گفته طراحان این نشانه، لوگوی المپیک لندن عدد 2012 را نشان می دهد، ضمن این که در داخل عدد 2 نام شهر لندن و در داخل عدد 0 نشان المپیک جای گرفته است اما در رابطه با قسمت مرکزی که به شکل لوزی است مطلبی عنوان نشده ولی تعابیری چون نماد "چشم" از آن می شود. عده ای از کارشناسان رسانه و صاحبنظران و هنرمندان در سطح جهان مطلبی را در رابطه با اینکه هر قطعه از این نشانه ضمن اینکه نشانگر یک عدد می باشد، نشانگر یکی از حروف الفبای انگلیسی هم هست در رسانه ها منتشر نموده اند. درواقع اولین عدد 2 حرف Z ، عدد 0 حرف O ، عدد 1 حرف i و در نهایت دومین عدد 2 حرف N رو نمایش میدهد . همانطوری هم که در تصویر مشخص شده، اولین 2 و آخرین 2 که دو حرف متفاوت رو نشان میدهند به شکلی هوشمندانه و متفاوت با هم طراحی شده اند که با در کنار هم گذاشتن این حروف کلمه Z I O N شکل می گیرد.

 


Z I O N به چه معناست؟
این کلمه عبری بیش از همه برای یهودیان معنی و مفهوم دارد  و معادل آن در زبان فارسی همان "صهیون" است. البته این کلمه معانی دیگری چون کوه مقدس اورشلیم، قوم اسرائیل و بهشت را هم دارد که به جز آخری تمام این کلمات صحه بر ادعای معترضان و منتقدان است. همچنین با مقایسه این لوگو با تصویر موزه هلوکاست لندن از بالا آن را بی شباهت با نوع معماری بکار رفته در ساخت آن نمی دانند.

 


همچنین نماد فراماسونها که همان هرم فراماسونری است را می توان در بالاترین قسمتهای ورزشگاه یعنی نورافکنهای ورزشگاه مشاهده کرد. تصویر زیر خود گویای همه چیز است.

 


ولی جالب ترین و بحث برانگیزترین این نمادها عروسک نماد بازی هاست. عروسک های مزبور  تنها با داشتن یک چشم، ناخودآگاه توجه ما را معطوف به علامت تک چشم فراماسونری و دجال آخرالزمان می کنند. تک چشم یکی از نمادهای اصلی فراماسونری است.

 


معمولا عروسک ها ی بازی های جهانی مورد استقبال مردم جهان قرار می گیرند و با نزدیک شدن به زمان بازی ها این استقبال به اوج خود میرسد و در کشورها مختلف دنیا  به وفور دیده می شوند و بسیاری از شرکت های تجاری برای تبلیغ کالاهای خود از آنها استفاده می کنند و به راحتی می توان این سمبل ها را در آن برهه زمانی در هر مجتمع تجاری و هر شرکتی  و هر خانه ای یافت. بدین ترتیب به راحتی نمادهای شیطانی به زندگی روزمره انسانها وارد می شوند و البته این بار ورودی شیرین، زیرا که سمبل بازی های المپیک شده اند بازیهایی که نماد صلح و دوستی اند. استفاده صریح از این نماد به عنوان یکی از نمادهای المپیک 2012 با توجه  به اینکه لوگوی این دوره از بازی ها هم در ارتباط با فراماسونری بوده است، می تواند در بردارنده ی این پیام باشد که  می بایست منتظر اتفاقات جدیدی از این دست در برنامه های افتتاحیه و اختتامیه مسابقات باشیم و برگزاری بازی های المپیک در کشور انگستان وشهر لندن و آن هم در سال 2012، سالی که صهیونیست ها نگاه ویژه ای به آن دارند، خود نیز بسیار قابل تامل است.
اما این پدیده در جامعه خودمان حساستر خواهد بود، شباهت ظاهری این عروسک با دجالی که در کتب دینی ما وعده ظهورش را در آخرالزمان داده اند و از علائم ظهور منجی عالم بشریت و یکی از نمادهای ظلمانی آخرالزمان است و با نابودی آن مقدمات ظهور موعود محیا میشود، سوال های زیادی را در ذهن ایجاد می کند. آیا رازی دیگر در پس این انتخاب هست؟ با نگاهی اجمالی می توان دید با انتشار و پخش این عروسک ها در جامعه، این نمادی که کودکان ما باید یاد بگیرند با آن مبارزه کنند به سادگی وارد دنیای کودکی شان می شود و با آن انس و الفت میگیرند! آیا این ها در آینده قادر خواهند بود با دنیای کودکی خود مبارزه کنند.
پس سال 2012 را باید شروع مرحله جدید از تاریخ بشریت و نشانه هایی که به نشانه های کبری آخرالزمان در کتب و احادیث دسته بندی گردیده اند، دانست. فراموش نکنیم که بازی های المپیک در اصل مراسم جشن و شادی برای خدایان بود که در آن از نقاط مختلف یونان قدیم دور هم جشن می گرفتند. این مراسم با تاریخچه شرک آمیز آن دوباره پس از جنگ جهانی اول و فتح اروپا توسط نیروهای خفته شیطانی در جهت سازماندهی نظم نوین آخرزمانی برای ظهور خدای یک چشم آنها دوباره اکثر نمادهای کفرآمیز دنیای باستان را باسازی کرده و در سازماندهی نو در بطن این دنیای نوین با مهارت جایی دادند. به نظر می رسد جشن المپیک 2012 را جشن کامل شدن نظم نوین جهانی دجال دانست که در مهد فراماسونری جدید برگزار می گردد.


[ سه شنبه 91/5/10 ] [ 5:15 عصر ] [ ☻☻SIAH POOSH☻☻ ]

.: ساخت و تنظیم قالب : TOWER SIAH POOSH :.

درباره سیاهپوش

☻☻SIAH POOSH☻☻
سلام خوش امدین ***لطفا مطالب رو تاآخر مطالعه و دیدن کنید*** ***همه چیز که باشه پیدا میشه*** شمامیتوانید مشکلات کامپیوتری خود را اینجا مطرح کرده تا فردای آن روز جواب را بگیرید شما هم میتوانید جواب را در وبلاگ ببینید و هم درایمیلتان رادر خود وبلاگ ببیند.