سفارش تبلیغ
صبا
لوگوی سیاهپوش
سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ
لینک دوستان سیاهپوش

اینم به آهنگ برای کوبوندن دهن اوناییکه لق میجنبه تا بدونید که s . p . kزندس!!!گوش کنید و لذت ببرید ونظر یادتون نره!این حرفای اضافی که اینا زدن فقط بخاطر اینکه فکر میکنن پسرخالم رفته آلمان اونوقت اس پی کی ازبین رفته؟؟؟نه این آهنگ رفت آلمانو برگشت کامل شد.گوش کنید چون پسرخالم ازاون وره آب خونده! 

 

 

 

                                          اینجا کلیک کنید(دانلود کنید)

 


[ جمعه 89/6/26 ] [ 5:14 عصر ] [ ☻☻SIAH POOSH☻☻ ]

یادتون میاد کارتون (میگ میگ)(Road Runner)هااااا خیلی نشستید ببینید کی این گرگ میتونه این مرغ رو بگیره؟؟؟به درخواست بچه ی کوچیک دیوید بکهام به پدرش که (من دوست دارم این گرگه آخرش این مرغ رو بگیره بخوره)دیوید بکهام درخواست داد به سازنده ی فیلم اخرین قسمتش که پول زیادی هم داده بود دیوید بکهام درست شد و درخواست داد که به صورت رایگان این کارتون رو برای تمام بچه های جهان به صورت سی دی واینترنت پخش بشه!دانلود کنید ببینید!!ازدست ندین!!!

| کیفیت متوسط / پیشنهاد میکنیم از دست ندید |

دانلود دراینجا(کلیک)کنید!!!...

[ چهارشنبه 89/6/24 ] [ 12:15 عصر ] [ ☻☻SIAH POOSH☻☻ ]


 کلمات، چنان قدرتی دارند که می توانند آتش جنگی را بیفروزند و یا صلحی را بر قرار سازند، رابطه ای را به نابودی کشانند و یا آنرا محکمتر کنند. برداشت و احساس ما نسبت به هر چیز، بسته به معنائی است که به آن چیز می دهیم. کلماتی که آگاهانه یا نا آگاهانه برای بیان یک وضعیت انتخاب می کنیم، بلافاصله معنای آن را در نظرمان دگرگون می کنند و در نتیجه احساسمان را تغییر می دهند.

 « آنتونی رابینز »

 من و شما نیز می توانیم زندگانی خود رابه صورت یکی ازاین افسانه ها در آوریم، به شرط اینکه شهامت داشته باشیم و بدانیم که قادریم اختیار اتفاقاتی را که در زندگیمان می افتد به دست گیریم. « آنتونی رابینز »

نشاط و خوشدلی، اعتماد به نفس شما را تقویت و زندگی را دلپذیرتر می سازد و باعث می شود که اطرافیان شما شادی بیشتری را احساس کنند. خوشدلی به معنی خوشخیالی و فرار از مشکلات نیست، بلکه نشانه هوش و ذکاوت شماست. « آنتونی رابینز »

ادامه این جملات دراینجا لطفا (کلیک) کنید...

[ شنبه 89/6/13 ] [ 5:20 عصر ] [ ☻☻SIAH POOSH☻☻ ]


یک : به مردم بیش از آنچه انتظار دارند بدهید و این کار را با شادمانی انجام دهید
دو : با مرد یا زنی ازدواج کنید که عاشق صحبت کردن با او هستید. برای اینکه وقتی پیرتر می شوید ، مهارتهای مکالمه ای مثل دیگر مهارتها خیلی مهم میشوند .

سه :همه ی آنچه را که می شنوید باور نکنید، همه ی آنچه را که دارید خرج نکنید و یا همانقدر که می خواهید نخوابید .

چهار: وقتی می گویید “دوستت دارم” منظورتان همین باشد .

پنج :وقتی می گویید “متاسفم” به چشمان شخص مقابل نگاه کنید .

شش: قبل از اینکه ازدواج کنید حداقل شش ماه نامزد باشید .

هفت: به عشق در اولین نگاه باور داشته باشید .

ادامه بقیه جملات انرژی زا دراینجا(کلیک)کنید...

[ پنج شنبه 89/6/4 ] [ 2:43 عصر ] [ ☻☻SIAH POOSH☻☻ ]

 

نتایج مطالعات جدید به خانمهای که از کفشهای پاشنه بلند استفاده می‌کنند هشدار می دهد مراقب تغییر شکل آناتومی بدنشان باشند.تحقیقات جدید نشان می‌دهد هزینه‌ پوشیدن طولانی مدت کفشهای پاشنه بلند بسیار بیشتر از هزینه ای است که بسیاری برای خریداری انواع مارکدار و مرغوب این نوع از کفشها پرداخت می‌کنند.علاوه بر درد پا و تغییر شکل پاها، استفاده طولانی مدت از این گونه کفشها بر روی آناتومی عضلات ساق پا و زردپی ها تاثیرگذار است. شیب زیاد پاشنه های بلند کفش منجر به انقباض ماهیچه های ساق پا می شود که این عارضه در نهایت موجب کوتاه شدن بافت ماهیچه‌ای ساق وسخت شدن زردپی آشیل می‌شود و از این رو خانمها هنگام راه رفتن با کفش تخت و یا کفش ورزشی احساس پا درد خواهند کرد.محققان دانشگاه منچستر از میان گروهی 80 نفره از زنهای 20 تا 50 ساله، که برای بیش از دو سال به صورت روزانه کفشهایی با پاشنه های پنج سانتیمتری به پا می کرده اند 11 نفر که در هنگام پوشیدن کفشهای بدون پاشنه احساس ناراحتی می کردند را انتخاب کردند.اسکن ماورای صوت بر روی پاهای داوطلبان نشان داد بافت عضلانی ساق پا در افرادی که کفشهای پاشنه دار به پا می کردند در مقایسه با خانمهایی که از کفشهای پاشنه دار استفاده نمی کردند، 13 درصد کوتاهتر است. همچنین تصویربرداری های MRI انجام شده بر روی پاهای این دو گروه گویای این حقیقت است که زردپی آشیل که استخوان پاشنه پا را به عضله ساق متصل می‌کند، طی استفاده مکرر از کفش پاشنه بلند، ضخیمتر و سخت تر می‌شود.
بر اساس گزارش فاکس نیوز، محققان اعلام کردند کفشهای پاشنه دار شاید زنان را بلند ر و یا لاغرتر نشان ‌دهد اما در حقیقت شیب زیاد کفشهای پاشنه دار باعث انقباض ماهیچه های ساق پا و ضخیم شدن زردپی آشیل می شود، پدیده ای که به مرور می تواند منجر به پا درد فراوان هنگام پوشیدن کفشهای تخت، لنگیدن و در نهایت تغییر فرم آناتومی بدن در زنها شود.

 

 


[ پنج شنبه 89/6/4 ] [ 12:12 عصر ] [ ☻☻SIAH POOSH☻☻ ]
   1   2      >

.: ساخت و تنظیم قالب : TOWER SIAH POOSH :.

درباره سیاهپوش

☻☻SIAH POOSH☻☻
سلام خوش امدین ***لطفا مطالب رو تاآخر مطالعه و دیدن کنید*** ***همه چیز که باشه پیدا میشه*** شمامیتوانید مشکلات کامپیوتری خود را اینجا مطرح کرده تا فردای آن روز جواب را بگیرید شما هم میتوانید جواب را در وبلاگ ببینید و هم درایمیلتان رادر خود وبلاگ ببیند.