سفارش تبلیغ
صبا
لوگوی سیاهپوش
سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ
لینک دوستان سیاهپوش

 

راز عشق

در ادامه مطلب هستش 5ثانیه باز میشه مجهز به افزاینده سرعت وب در دیال آپ

ادامه مطلب...

[ یکشنبه 89/9/28 ] [ 5:46 عصر ] [ ☻☻SIAH POOSH☻☻ ]

نگهداری پوست در زمستان 


آب و هوای زمستانی می تواند یک خطر جدی باشد. هوای سرد می تواند یکی از بدترین دشمنان پوست شما باشد و باعث ایجاد گرمای مصنوعی می شود که زیان آور است.
در اینجا ما برای شما پنج نکته طلایی برای محافظت از پوست در زمستان را شرح خواهیم داد:
 
 1 با ملایمت پوست خود را پاک کنید
یک پاک کننده ملایم صورت و بدن انتخاب کنید به جای استفاده از ژل و صابون. از محصولاتی استفاده کنید که دارای مواد چرب مثل روغن گل آفتاب گردان، اسطوخودوس، روغن نارگیل و محصولاتی که دارای پایه گیاهی باشند.
 
2 از کرمهای مرطوب کننده زیاد استفاده کنید
روی پوست صورت و بدن خود لایه ضخیمی از کرم مرطوب کننده بمالید تا جلوی خشکی پوست شما را بگیرد.
 
3 از خاراندن پوست خشک خود جلوگیری کنید
با خاراندن و تراشیدن پوست مرده خود باعث می شوید تا لایه های زیرین پوست هم آسیب ببینند.
 
4 زمان حمام خود را کوتاه کنید
در زمستان سعی کنید زمان حمام کردن خود را به کمتر از 10 دقیقه برسانید. نباید حمام شما از 20 دقیقه بیشتر شود وگرنه باعث از بین رفتن آب پوست می شود.
 
5 فقط 3 دقیقه بعد از شستن پوست خود فرصت دارید
بعد از شستن پوست خود فقط 3 دقیقه وقت دارید که رطوبت را به پوست خود برسانید. پس از خشک کردن پوست با حوله، باید مرطوب کننده را روی پوست بمالید و به آرامی ماساژ دهید.

 


[ شنبه 89/9/27 ] [ 4:29 عصر ] [ ☻☻SIAH POOSH☻☻ ]

 

تم های زیبا با موضوع امام حسین (ع)
 برای موبایل شما

ادامه مطلب...

[ پنج شنبه 89/9/25 ] [ 3:45 عصر ] [ ☻☻SIAH POOSH☻☻ ]

 نکات مفید برای مدیریت  هزینه های زندگی

این روزها زندگی کردن و خرج کردن بیشتر از بودجه امری عادی شده است. همانطور که اسکناس جای خود را به سکه می دهد، بین چک کشیدن و پرداخت در آینده و پرداخت های نقدی اشتباه می شود. و یک زمان می بینید که سر یک تاریخ مقرر چندین چک دارید و حسابی خودتان را مقروض کرده اید.
پس انداز کردن عادتی است که باید از همین امروز شروع کنید. سعی کنید ذره ذره پولی را که به دستتان می رسد نگه دارید تا برای پرداخت موعد چک ها و هزینه هایتان دچار مشکل نشوید. اما زمانیکه می بینید برای هیچ کار دیگری پول ندارید، آنوقت است که باید یک فکر اساسی کنید.
چطور شروع کنید؟ سه مسئله مهم وجود دارد که باید به آن توجه کنید: هزینه ها، قرض ها و پس انداز برای اهداف خاص. هدف این است که خریدها و هزینه های غیر ضروری خود را کنترل کنید. بعد از آن، اهداف مالی مثل بازنشستگی، آینده فرزندانتان، خانه، ماشین و سایر نیازها باید مورد توجه قرار گیرند. علاوه بر این، گذاشتن بودجه ای برای پس انداز هم اهمیت زیادی دارد. در زیر به چند نکته برای شروع و حفظ یک بودجه موفق اشاره می کنیم.

? فیش حقوق: نگاهی جدی به فیش حقوقتان بیندازید. اینکار به خوبی نشان می دهد که چه مقدار پول ماهانه به دستتان می رسد، چه قبوضی را باید چه موقع پرداخت کنید و وقتی اینها را بدانید آنوقت می فهمید چه وقتی می توانید ریخت و پاش داشته باشید.
ادامه مطلب...

[ پنج شنبه 89/9/25 ] [ 3:7 عصر ] [ ☻☻SIAH POOSH☻☻ ]

خاطرات یه پسر دانشگاهیشنبه : همون لحظه ای که وارد دانشکده شدم متوجه نگاه سنگینش شدم هر جا که می رفتم اونو می دیدم یک بار که از جلوی هم در اومدیم نزدیک بود به هم بخوریم صداشو نازک کرد گفت : ببخشید
من که می دونم منظورش چی بود تازه ساعت 9:30 هم که داشتم بورد را می خوندم اومد و پشت سرم شروع به خوندن بورد کرد آره دقیقا می دونم منظورش چیه اون می خواد زن من بشه
بچه ها می گفتن اسمش مریمه
از خدا پنهون نیست از شما چه پنهون تصمیم گرفتم باهاش ازدواج کنم
یک شنبه : امروز ساعت 9 به دانشکده رفتم موقع تو سرویس یه خانمی پشت سرم نشسته بود و با رفیقش می گفتن و می خندیدن تازه به من گفت آقا میشه شیشه پنجرتون رو ببندین من که می دونم منظورش چی بود اسمش رو می دونستم اسمش نرگسه

بقیشو بخونید اینم آخرش واقعا جالب تموم میشه...

[ یکشنبه 89/9/21 ] [ 5:40 عصر ] [ ☻☻SIAH POOSH☻☻ ]
   1   2   3      >

.: ساخت و تنظیم قالب : TOWER SIAH POOSH :.

درباره سیاهپوش

☻☻SIAH POOSH☻☻
سلام خوش امدین ***لطفا مطالب رو تاآخر مطالعه و دیدن کنید*** ***همه چیز که باشه پیدا میشه*** شمامیتوانید مشکلات کامپیوتری خود را اینجا مطرح کرده تا فردای آن روز جواب را بگیرید شما هم میتوانید جواب را در وبلاگ ببینید و هم درایمیلتان رادر خود وبلاگ ببیند.